Anasayfa

Sitene Ekle

Foto Galeri

Video Galeri

Ziyaretçi Defteri

İletişim

Hakkımızda

Üyelik

13 Aralık 2017

MAKALELER TİYATRO ASAYİŞ
 
.: Yazarlar :.

İsrail Köpekleri Gazze'de İnsan Katliamı Yapıyor..!

- 23/07/2014 - 01:20

İsrail, Köpekleri Gazze’de İnsan Katliamı ve Soykırım Yapıyor Ne Hikmetse Dünya Buna Sessiz Kalıyor. Neden ve Niçin? Bakınız Gazze’de Kim ve Kimler Ölüyor. İsrail Köpekleri Mazlum İnsanların Üstüne Bomba Yağdırıyor.

İsrail alçaklarının Gazze’de yaptıkları katliama karşı İslam ülkeleri neden sesiz kalıyorlar. Her yıl ramazan ayına denk getirerek bu katliamları yapıyorlar. Neden sesiz kalıyorsunuz, kimlerden korkuyorsunuz. Yoksa koltuğunuzdan mı olacaksınız. Tabi ki sesiz kalmanız batılı ülkelerin kanatlarının altında olduğunuzu göstermektedir.

İsrail'in Gazze'de ki saldırılarında çoğunluk çocuk olmak üzere can kayıpları artıyor.

Gazze'ye saldırılarını 8 Temmuz'dan bu yana aralıksız sürdüren İsrail 609 kişiyi öldürdü.

 Ölen her 5 kişiden biri ise çocuk...

İsrail alçakları Gazze’yi vuruyor, Ne hikmetse İslam dünyası sessiz kalıyor.

Bu İslam dünyası nasıl Müslümanlarmış hala anlamış değiliz.

Diyelim dünya sesiz kalıyor ya size ne oldu. Yoksa satıldınız mı..?

Osmanlı devletini yıkanlardan hayır gelir mi? İsrail Köpekleri ve alçakları Gazze’ye bomba yağdırıyor bizim Müslüman dediğimiz Ülkeler sessiz kalıyor.

Ey Müslüman diye geçinen ülkeler, Sessiz kalmayınız sizinde başınıza gelebilir.

İsrail köpekleri şimdiye kadar kullanmadığı silahlarını ve bombalarını Gazze’ye yağdırıyor, ne hikmetse batılı Ülkeler sesiz kalmaları bir yana İsrail alçaklarına destek oluyorlar.

Ey İsrail Köpekleri, Elbet bir gün bu yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz.

Gazze’ye yağdırdığınız bu bombalar, İnşallah başınıza yağacaktır. İsrail alçakları Çocuk, Kadın, Hasta demeden katliam yapıyor, dünya sessiz kalıyor.

Yaralı sayısı 3 bin 700'ü geçti. İsrail ayrım ve hedef gözetmeksizin vuruyor. Çocuklar, hastane, camileri vuruyor Müslüman diye geçinen ülkeler hala sesiz kalıyor, bunlar ne kadar duyarsızlarmış.

İsrail alçakları ise şu kadar askerimiz ölmüş diyerek utanmadan açıklama yapıyorlar. Sizler silahsız insanların üstüne bombalar yağdıracaksınız ve burada insan katliamı yapacaksınız birde utanmadan çıkıp bu kadar askerimiz gebermiştir diye açıklama yapacaksınız.

Elbet bir gün bu yaptığınız zulüme karşı hesap vereceksiniz. Bakıyoruz bazı batılı ülkeler bu İsrail alçaklarına destek veriyorlar. Elbet bir günde sizlerde bu yaptığınız haksızlıkları, İsrail alçaklarına verdiğiniz desteklerin hesabını vereceksiniz.

İsrail alçakları mazlumlarının üstüne bomba yağdıracaklar, sizlerde utanmadan çıkıp destek vereceksiniz. Hani nerde bu insan haklarınız, Hani nerde sizin dürüstlüğünüz. Elbet bir gün sizinde başınıza taşlar yağacaktır. İsrail köpeklerinin yaptıkları bu zulüme seyirci kalacaksınız.

İsrail, Gazze’nin Şeyh Rıdvan bölgesinde eski başbakan yardımcısı Ziyad Zaza’ya ait bir evi de bombaladı. İsrail ordusu pazar günü sokak ortasında sivilleri katlettiği Şecaiyye'deki bombardımanı da sürdürüyor. Al Jazeera muhabiri Vail Dahduh, Şecaiyye'ye ulaşan sağlık ekiplerinin yeni cesetler bulduklarını söylediler. Ey Müslüman kardeşlerimiz, İsrail alçaklarının yaptıkları olayları ve yapılan insan katliamlarını görüyorsunuz. Hani İran, Müslüman bir ülkeydi. Neden sesi çıkmıyor. Suriyenin hali zaten ortada. İran’ı yöneten Müslümanlar, neden sizden bir ses ve tepki gelmiyor. Ölenler çoğunlukla kadınlar ve çocuklar.

Ey İran Devleti, sen bu yapılan katliamları görmüyorsan, Deme ki ben Müslüman’ım. Bu yapılan katliamlara karşı ses çıkarmayanlarda demesinler ki biz Müslüman’ız. İsrail, köpeklerinin yaptıkları bu insan katliamına karşı tepkileriniz olsaydı, bu gün bu İsrail köpekleri cesaret edemezlerdi.

İsrail köpekleri bir yandan Gazze’yi vuruyor, bomba yağdırıyor, diğer taraftan evlerinizi boşaltınız diye anonslar yapıyorlar. Bu yapılan alçakça saldırıya dünya sesiz kalıyor. Ey dünya İsrail köpekleri Gazze’de insan katliamı yapıyor sen hala sessiz kalıyorsun. Ey İslam devletleri, Sizler neden sessiz kaldınız. Dünya sesiz kalıyor ama sizler nasıl Müslüman ülkelersiniz. Sizlerden ses çıkmadığına göre demek ki sizlerde başkalarının uşaklarısınız.

İsrail askerleri, Gazze halkına kenar semtleri terk ederek iç bölgelere gitmeleri için çağrı yapıyor. Gazze’liler ise bombardıman sürdüğü için evlerinden dışarı çıkamıyor. İşte şu alçakların yaptıklarına bakınız. Bu ne lahana bu ne turşu. Hem vuracaksın hem de evlerinizi boşaltın diyeceksin. Ey İsrail Köpekleri sizler bu mahsum ve silahsız insanların üstlerine yağdırdığınız o bombalar elbet bir gün başınıza taş olup yağacaktır.

 

BAKINIZ BİR YAHUDİ ŞEREFSİZ NE AÇIKLAMA YAPMIŞ…

Ey İslam Dünyası, Bakınız bir Yahudi, şerefsiz ne açıklama yapmış. Sen hala uyuyorsun ve sesiz kalıyorsun. Bakınız bu Yahudi neler demiş, ne açıklamada bulununmuş.

İsrail’li Bir Alçak; Filistinli Kadınlara Tecavüz Edin, Diye Açıklama Yapmış. İşte bu açıklamayı yapan şerefsiz şunları demiş.

Filistin halkını düşman ilan edip "Filistinli anneler de oğulları gibi ölmeliler" diyen İsrailli vekilden sonra, kan donduran bir açıklama da İsrailli Akademisyen Mordechai Kedar'dan geldi: Tecavüz etmek caydırıcı olabilir...

Bar-İlan Üniversitesi'nde Arap dili ve edebiyatı hocası olan Dr. Mordechai Kedar, Filistinli savaşçıların annelerine ve eşlerine tecavüz etmenin saldırıları engelleyebileceğini açıkladı.

Kedar, katıldığı bir radyo programında: "Bir intihar bombacısını durduracak tek şey yakalanan kız kardeşinin yada annesinin tecavüze uğrayacağını bilmesidir" dedi.

Kedar'ın, İsrail'de Filistin nüfusu ve İslami gruplar üzerinde akademik uzmanlığı bulunuyor ve askeri istihbaratta 25 yıl görev yapmıştır. Kedar, Bar İlan Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi Begin-Sadat sağ kanatta bir araştırmacı ve aynı zamanda İsrail Academia Monitor'un kurucusu ve şimdiki müdürü.

SUNUCU TEKLİFİ KÖTÜ BULDU

Röportaj sırasında radyo programcısı Yossi Hadar, Kedar'ın teklifini kötü buldu ve "Tabiki böyle önlemler alamayız" cevabını verdi.

Bu sözler Kedar'ı caydırmadı; "Ne yaptığımız ya da yapmadığımız hakkında konuşmadım. Ben gerçeklerden bahsediyorum: bir intihar bombacısını durdurabilecek tek şey tetiği çektiğinde kardeşine tecavüz edileceğini biliyor olmasıdır." Bu kültürel bir şey ve 'Bu Orta Doğu" cevaplarını verdi.

Tel Aviv'de bulunan Bar İlan Üniversitesi dini bir Yahudi üniversitesidir. 1995 Kasım ayında bu üniversitenin Yigal Amir isimli öğrenci İsrail Başbakanı İzak Rabin'e suikast düzenlemiştir.

Ey İslam Dünyası, Ey Müslüman Diye Yaşayan Ülkeler. Sizle Bu Yahudi Şerefsizin Açıklamasını Okudunuz mu? Bir Şerefsiz Yahudi Çıkacak Ahlaksız Olarak Bir Açıklama Yapacak ve Sizde Sessiz Kalacaksınız. Bu Yapılan Olaylar ve Katliamlara Seyirci Olacaksınız, Yarın Allah’a Nasıl Hesap Vereceksiniz? Haksız, Silahsız, Günahsız İnsanlara Soykırım ve Katliam Yapılacak Sizler Sessiz Kalacaksınız. Elbet Bir Gün Bu Yapılan Ahlaksızlık, Soykırım, Katliamlar Size de Dönecektir. Bu Koltuklar be Kırallıklar Geçicidir.

Ey Mümin Kardeşlerimiz, Geliniz Hep Birlikte Gazze’de Zulüm ve Ateş Altında Olan Kardeşlerimize Dua Edelim. Ey Gazze’de ki Kardeşlerimiz, Allah Yar ve Yardımcınız Olsun. Bizler Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Vatandaşları Olarak Yanınızda Olacağız ve Dualarımız Sizlerle Olacak. Allah Yardımcınız Olsun.


1708

 

YORUMLAR

Çiğdem 26-08-2014, 15:57:47
BU VAHŞETE KİM DUR DİYECEKTİR. Bakınız burada yani İsrail, köpekleri Filistin'de insan katliamı yapıyor ne hikmetse dur diyen olmuyor. Kim dur diyecektirkiş,burada yer altı zenginliği olmadığı için batı Ülkeler sesiz kalıyorlar ve birde bu İsrail, katillerine destek veriyorlar. Elbet er geç bir gün bu Mansur insanlarını öldüren caniler hesap vereceklerdir.
Burada yazar kardeşimi tebrik ediyorum. Nedeni derseniz yazdığı bu güzel yazısında dolayı ve Filistin kardeşlerimize destek ve sahip çıkmıştır.Alahaya Emanet Olunuz ve Başarılarınızın Devamını Diliyorum.
 
Ankaralı 23-08-2014, 17:26:19
Bakınız, Katil İsrail Filistin'de insan katliamı yapıyor ne hikmetse dünya sesiz geliyor. Tabi ki burada yer altı kaynakları olmadığı için sesiz kalıyor ve bu İsrail katillerine ortak oluyorlar. Bence yazar kardeşim bunlara bile az yazmış ve az söylemiş. Bunların Allah Belasını versin. Yani İsrail kopeklerine. Yazar kardeşimi bu duyarlığından dolayı kutluyorum.
 
Lila 23-07-2014, 01:42:11
Bizler insan olarak Gazze'deki yapılan zulümleri görmekteyiz. Âmâ ne hikmetse dünya bu yapılan olayları sadece seyirci ve bazı ülkelerde destek veriyor.Allahlında bulsunlar.

Hani derler ki doğru duvar yıkılmaz. Elbet bir günde bu Yahudilerin başına taşlar yağar ve bu yaptıkları zulümlerin hesaplarını vereceklerdir. Yazar beyi kutlamak gerekiyor. Çok önemli ve güzel bir yazı yazmış. Allah tüm Müslümanların yarınında olsun.
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

8 11/12/2017 - 20:26 Kudüs, Tüm Müslümanlarındır
8 07/12/2017 - 17:07 Amerikan Yargısı Bağımsız mı?
8 27/11/2017 - 17:37 Güzel Olan Futbol Her Zaman İyidir
8 16/11/2017 - 19:36 Filim Festivaline Gölge…
8 09/09/2017 - 12:41 Böyle Siyaset Olmaz…
8 26/07/2017 - 18:13 Malatya’m Güzel Malatya’m
8 14/07/2017 - 11:35 Kaysımıza Kim ve Kimler Sahip Çıkacak
8 28/05/2017 - 22:51 Hayırlı Ramazanlar...
8 27/04/2017 - 13:03 Zaman Kardeşlik Zamanı…
8 04/02/2017 - 09:21 O Ruhu İstiyoruz...
8 29/12/2016 - 15:45 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutluyorum
8 11/12/2016 - 15:27 Fuarlar Şehri Malatya
8 25/09/2016 - 18:50 Başkan Ahmet Çakır Malatya’nın Vizyonunu Değiştirdi Mi?
8 17/07/2016 - 14:29 Darbe Girişimi Vatana İhanettir
8 19/06/2016 - 18:02 Yeşilyurt Belediyesi Şehitlerini Unutmadı!...
8 30/05/2016 - 14:54 Esenlik Demek Malatya Demek
8 21/05/2016 - 12:32 Malatya Vali Kamçı’yı Seviyor ve Sahip Çıkıyor
8 13/01/2016 - 16:24 Gazetecilik Önemli Bir Meslektir
8 30/09/2015 - 09:26 Dürüst Gazetecilik, Dürüst Basın!
8 19/09/2015 - 06:34 Yüce Türk Milletine...
8 30/07/2015 - 11:18 N'oldu Demirtaş...
8 07/06/2015 - 16:04 Ey Dünya Nerdesin
8 27/05/2015 - 08:32 2015 Genel Seçimleri
8 26/12/2014 - 13:01 Muş İline Selam Olsun
8 26/12/2014 - 00:01 Muş İline Selam Olsun
8 20/10/2014 - 22:17 Bu Olayları Yaptıran Kimler ?
8 24/09/2014 - 21:19 Uyanın Artık Mümin Kardeşlerim Uyanın
8 23/07/2014 - 01:20 İsrail Köpekleri Gazze'de İnsan Katliamı Yapıyor..!
8 13/05/2014 - 15:03 Saha Karıştı, Neden ve Niçin
8 09/04/2014 - 13:52 Seçimler Bitti, Haydi Hayırlısı
8 12/01/2014 - 06:13 Yanlış Geldiniz, Burası Türkiye...
8 22/12/2013 - 18:58 Yamalı Adam Yetimlerin Babası
8 13/11/2013 - 22:13 AK Parti Malatya Temeyül Heyecanı Bitti
8 17/10/2013 - 07:57 Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
8 30/04/2013 - 20:17 Özal Gitti, Malatya'mız Öksüz Kaldı
8 06/04/2013 - 15:01 Çalışan Gazetecilere BİK'den Darbe
8 21/02/2013 - 12:36 Parayla Saadet Olmaz!...
8 29/12/2012 - 15:45 Yeni Malatyaspor'umuza Sahip Çıkmalıyız...
8 01/12/2012 - 14:03 Birde Başımıza Angoralar Çıktı
8 03/08/2012 - 15:34 Sayın Erdoğan Polisini, Vekiline Ezdirmez
8 30/05/2012 - 22:13 Komşumuz Suriye ve Sığınmacılar
8 14/05/2012 - 22:44 Hayırlı Olsun
8 12/03/2012 - 20:08 Bir Zamanlar Malatyaspor'umuz Vardı
8 23/02/2012 - 21:40 Sayın Ece Budan’ı Kutluyorum
8 15/02/2012 - 21:38 Şeytanın Bacağını Kırdılar
8 29/01/2012 - 20:40 Bu Olayları Kimler Yapıyor?
 

DUYURULAR

 

EDİTÖR

 

YAZARLAR

 
İsmail Hakkı DALAK

Adın Batsın İsrail...

Nurseven SOBACI

Sevgi ve Saygı

Yusuf KONAK

Somuncu Baba

Cerciş KIRLIOĞLU

Kurtlar Sofrası

Doç. Dr. Aydın USTA

Etik, Ahlak ve Değerler

RÖPORTAJ

 

En çok Okunanlar  Bugün  Dün  Bu Hafta  Bu Ay  
1 Büyükşehir Tiyatrosu, Kemal Sunal’ı Oynadı

KONUK YAZARLAR

 

En Çok Yorumlananlar

 Bugün  Dün  Bu Hafta Bu Ay  
1 Büyükşehir Tiyatrosu, Kemal Sunal’ı Oynadı
Yorum Hattı
Tebrik ediyorum...
Öncelikle böyle güzel bir yazıdan dolayı teşekkür ediyorum. Gereken ve önemi olan ve yine çok anlam...
Malatyalı
Ahde Vefa >>
Sevgili dostum İsmail Bey. Dik duruşuna hayranım. Doğru tektir. Yanlış çoktur. Doğru söze ne denir? ...
İbrahim YILDIZ
Tek Yüzlü İnsanlar... >>
Tebrikler...
Kuçak dolu sevgi ve selamlar.Çok anlamlı ve güzel köşe yazısı olmuş.Sizleri bu anlamlı yazınızdan do...
Malatyalı
Tek Yüzlü İnsanlar... >>
Güzel olan herşey güzeldir...
Bakınız yazar kardeşimiz ne güzel bir köşe yazısı yazmış.Kalemine ve eline sağlık diyelim.Hani derle...
Lila
Çağımızın En Korkulan Rahatsızlığı Şizofrenle Yaşam Savaşı >>
Güzel bir şiir
selam yazar bey,çok güzel bir şiir olmuş.Başarılar diliyorum.İy çalışmalar dileğiyle....
mamoş
Gönül Ateşim Sönmüyor >>
Etkinlik Hk.
Benimde Down Sendrumlu kaynım var malatyada 21 martta bir etkinlik yapılacakmı yerini ve adresini bi...
EROL ÖZDEMİR
Down Sendromu İle Yaşama Tutunmak >>
ÖUHTEŞEM YAZI
SEVGİLİ İSMAİL BEY KARDEŞİM YAZINIZ MUHTEŞEM OLMUŞ. ÇOK BEĞENDİM. SİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM. GÜZEL...
İbrahim YILDIZ
Fiziği ve Diksiyonu Düzgün... >>
Tebrik Ediyorum...
Bence çok önemli bir yazının olduğunu görmekteyim. Bence sizler doğru bir yazı yazdığınızı göryorum....
Lila
Gazetecilik Önemli Bir Meslektir >>
Yüreğine hayranım.
Sevgili Yazarımız İsmail beyin bu muhteşem yazısı için yüreğine hayranım.Kendisini huzurlarınızda te...
İbrahim YILDIZ
Yürek Meselesi... >>
Başarılar...
Hani derki adı güzel ve kendi güzel ve yazar kardeşimizin yazısı da güzel ve tek kelimeyle başarılar...
Malatyalı
Burada Almancı, Orada Yabancı... >>
Malatyamız için hayırlı olsun...
Hayır çarşısı malatyamıza ve bölgemize hayırlı olsun.Battalgazi belediyesi tarafından yapılan bu hay...
Lila
Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı’nın Açılışı Yapıldı >>
Hayırlı Olsun...
Malatya'mız için ve Türkiye'miz için hayırlı olsun.Sayın Tüfenkçi,İnşallah hayırlı olur.Başarılar di...
Malatyalı
Bakan Tüfenkci’den Esnaf Kuruluşlarına Ziyaret >>
çok olumlu bir gelişme
özelikle STK ların konuya dahil edilip tüm kesimlerin fikir ve düşüncelerinin konuya dahiledildiğni...
mehmet beyazıt
Başkan Gürkan, Engelli Merkezi İçin Start Verdik >>
Allah Hayırlı Etsin...
Aday adaylığınız Malatya'mız ve Türkiye'miz için hayırlı olur. Malatyalı sizler gibi çok kıymetli iş...
Sercan
Malatya'yı Hep Birlikte Ortak Akılla Yöneteceğiz >>
Sayın Vekilim Allah Yardımcınız OLsun......
Hacı Mehmet
Malatya'yı Hep Birlikte Ortak Akılla Yöneteceğiz >>
Malatyamız için hayırlı olsun...
Malatya'mızda böyle güzel bir mağazanın açılması gerçekten çok önemlidir. İnşallah hayırlı olur ve b...
Malatyalı
Malatya Protokolü Açılışta Buluştu >>
teşekkür
bu hassasiyetinizden dolayı sizlere teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum....
yakup fırat
Yakup Fırat’ın Kaseti Çıktı >>
Bu Nasıl Bir İş...
Bu nasıl bir iş hala anlamış değilim. Bence bu haber doğruysa pes diyecek kadarda var. Bence yazık e...
Çimen
Belediye Bu İşte’de Şaşırtmadı >>
Vay be...
Nereye gidiyor bu insanların parası. Malatya Büyükşehir oldu hala gözle görülen bir hizmet yok. Pek...
Mamoş
Malatya Büyükşehir Belediyesinde Neler Oluyor >>
Yapılan Güzel Şeyler Her Zaman İyidir...
Yeter ki sen her zaman güzel işler yap. Güzel yapılan işler zaten her zaman iyi ve iyi olacaktır. Ba...
Nazlı
Yetimlerin Babası Hayırsever, Yamalı Adam  >>

YORUM/ANALİZ

 

IKTIBAS

 

DOSYA

 

LİNKLER

GAZETELER

Yeni Asya Yeni Şafak
Türkiye Vakit
Star Sabah
Taraf Zaman
bugun Hürriyet
Radikal Vatan
Akşam Milliyet

Video Galeri

Diğer Videolar

Felekê Yeman!
33 Kurşun Şiiri - Ahmed Arif
Dersim 38 Belgeseli 7. Bölüm
Dersim 38 Belgeseli 6. Bölüm
Dersim 38 Belgeseli 5. Bölüm
Dersim 38 Belgeseli 4. Bölüm
Dersim 38 Belgeseli 3. Bölüm

Foto Galeri

Diğer Galeriler

VAN DEPREMİ
ANTALYA
SIĞINAK
ÇOCUK DÜNYASI
DERSİM KATLİAMI
 
New Page 1

Ana Sayfa

Ana Sayfam Yap

Sitene Ekle

İletişim

Hakkımızda

Copyright © 2007 Haber Malatya 44
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz - Yasal Uyarı SITEMAP
İrtibat E-mail: bilgi@habermalatya44.com
Evden Eve Nakliyat