Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan 'Köyde huzur var köyde stressiz yaşam var.'

 'Köyde huzur var köyde stressiz yaşam var.'

PAYLAŞ

Akçadağ Belediye'si olarak kırsal kesimlerdeki mahlelerimize  verdiğimiz hizmet ve çalışmalarımız devam ediyor., “Köyü öldürdüğümüz zaman şehirde bir şey kalmaz. Şehri taşıyan, doyuran köylümüz. Dolayısıyla köylerimizin potansiyelini değerlendirmek lazım."


Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan  yapılan açıklamaya göre Başkan Kazgan  köyüne yapılan  asfalt yol, ve kilit taşı çalışmaları  gerçekleştirdi.Şimdiye kadar yaptığımız kilit taş çalışmalarımız. Yalınbudak Mahlesi 8.000 m²Yalınbudak mah.kilit taşı çalışmamız yapıldı.Toplam'da kilit taşı 72.000 m² lik çalışması yapıldı.
Kilit taşı çalışmalarını yaptığımız mahleler işe Aksüt mahlemiz ,Dereköy mahlemiz,Esenli mahlemiz,Keklikpınar mahlemiz, Taşevler mahlemiz,Kepez mahlemiz, Kasımuşaği mahlemiz,Yalınbudak mahlemiz, Kadiruşağı mahlemiz 

Akçadağ Muhtar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş  Akçadağ  Belediyesinin köylere yönelik hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Gönültaş Akçadağ Muhtarlar ve Akçadağ Vatandaşları adına  Başkan Kazgan' teşekkür etti.

(Yalınbudak)Şemşir köyü muhtarı İbrahim Aslantaş Başkan Kazgan  çok memnun olduklarını kaydederek, 'Belediye Başkanımızdan çok memnunuz. Birim müdürlerinden, şeflerinden. Bir lafımızı hiçbir zaman iki etmediler.' değerlendirmesinde bulundu.

Köye verilen hizmetlerin yerınde görmek için Belediye Başkanı Ali Kazgan ile gerçekleştiren Yalınbudak  köy konağına gitti. Yolda köylülerle sohbet eden Başkan Kazgan  (Yalınbudak)Şemşir, köy konağında vatandaşlarla birlikte sohbet ettiler.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN