AKÇADAĞ KAR İLE MÜCADAELEDE SINIFI GEÇTİ

Akçadağ  Belediyesi karla mücadele ekipleri, çalışmalarına zaman kaybetmeden başladı. 

PAYLAŞ

Malatya’da etkili olan kar yağışı  Akçadağ Ilcesinde etkisini gösterdi  yağışının ardından gece saatlerinden itibaren hazırda bekleyen Akçadağ  Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe merkezi ve mahallelerde karla mücadele çalışmalarına hızlı başladı.

 Ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Akçadağ  Belediye Başkanı Ali Kazgan  personelimiz ile sahadayız” ifadelerinde bulunan Kazgan.


Akçadağ Ilçesin'de etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların olumsuz yönde etkilenmemesi ve ulaşımda herhangi bir problem oluşmaması için yapılan meteorolojik uyarının ardından gece saatlerinden itibaren hazırda bekleyen Akçadağ  Belediyesi karla mücadele ekipleri, çalışmalarına zaman kaybetmeden başladı. 

Akcadağ Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü Müdürlüğüne bağlı ekipler, greyder, kamyon, kar küreme araçları, tuzlama, yükleyici ve kepçe olmak üzere  personeli ile ilçe merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerde kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Olası aksilikler yaşanmaması ve vatandaşların mağdur olmaması adına kar küreme ve tuzlama çalışması ile birlikte yaya kaldırımlarında temizlik çalışmasına ara vermeden devam eden ekiplerin karla mücadele çalışmaları Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan  Ilcesindeki  vatandaşlardan da büyük takdir topladı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN