Haber Ara

Emniyet Bülteni

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şebe Ekipleri tarafından çeşitli sular ile ilgili haklarında yakalama kararı bulunan 43 kişi yakalanarak Adli Makamlara teslim edildi.

Üyelerden Haberi yokmuş.

Kişileri Derneğine belediye Üye kaydetmiş. Belediye olduğu için ve AKP' yakın isimler olduğu için ses çıkarmamış. Ama ne hikmetse sonradan kendisi sildirmiş.

Zeynep ORAL Korona ya yenildi.

Puan İyi

Ramazan Mesajları

10 Milyonluk Araç.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN 10 MİLYONLUK YATIRIM BATTALGAZİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Ramazan da Pandemi kuralları

KAR KORKUTTU

Valilik Müfettiş istedi

Malatya Valiliği, Yeşilyurt Belediyesinden '45 kişinin yurtdışına gittiği ve bunlardan 43'ünün geri dönmediği' iddialarıyla ilgili yazılı açıklama yayımladı. 

"aracılık ettiler"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin belediye imkânlarını kullanarak 43 kişiyi Almanya’ya iltica ettirdiğini iddia ederek “43 kişi nerede? Yeşilyurt Belediyesi, Belediye imkanlarını kullanarak 43 kişiyi yurt dışına kaçırmıştır” dedi.

MALATYA' DA BUGÜN VEFAT EDENLER

11 nİSAN 2021 TARİHİNDE VEFAT EDENLERE ALLAH'TAN (C.C.) RAHMET, YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

Yeşilyurt Muhtarlar Derneğinden Anadolu Basın Birliğine ziyaret

Yeşilyurt Muhtarlar Derneğinin yeni kongresini yaparak göreve geldiklerini dile getiren Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz, Birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

176 ncı yıl mesajı

"Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutlarken başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve geçmişten günümüze bütün şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı arz ederim."

Korkutan yükseliş

Malatya İl Sağlık Müdürü Recep Bentli; "100 Binde 500' ün üstündeyiz."

Korkuyorsunuz

10.04.2021 VEFAT EDENLER

Bıcakla yaraladı

AK Parti Akçadağ ilçe Teşkilat Başkan vekili  S.Y. ile kurum personellerinden A.B. arasında henüz bilenmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Yaşanan tartışmada S.Y.'nin bıçak darbelerine maruz kalan A.B. elinden yaralandı.

İki (+) daha

Semih ve Mallan da (+)

Marka ve Kimlik kazanacak

Polis Haftası için tören

Polis Haftası

Yeni Kararlar

Kutlama Mesajları

Salik' i kaybettik

Kazanan çıkmadı