Başkan Fırat, HDP Kapatılmalı Demirtaş İçeride Kalmalı

​​​​​​​AİH'nin, güya evrensel değerlere bağlı bir kurummuş gibi siyasi kaygılarla aldığı...

PAYLAŞ

AİH’nin, güya evrensel değerlere bağlı bir kurummuş gibi siyasi kaygılarla aldığı terörist Demirtaş’ın serbest bırakılması yönündeki kararın uygulanması yönündeki tartışmaları esefle izliyoruz. Bu zat, PKK terör örgütünün TBMM temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Nerede TC düşmanı varsa hemen onun ayağına gidip ittifak oluşturan bu devlet düşmanının serbest kalmasını isteyenlerin ya zihninde devlet düşmanlığı var ya da aklarlında eksiklik vardır. Bırakın da şahıs seçtiği yolun bedelini ödesin size noluyor?

HDP, PKK’NIN TBMM’DEKİ BÜROSUDUR

PKK sanki Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsilcilik olarak HDP’yi açmış ve başına da Selahattin’i getirmiştir. Mecliste PKK’nın savunuculuğunu, sözcülüğünü ve propagandasını yapmaktadırlar. Bunları görmeyenlerin gözleri kör akılları kıttır.

HDP parti değil PKK bürosudur. Demeçleri, parti organları, meclis çalışmaları PKK’nın çıkarlarına yönelik çalışmaktadır. Bunların işi PKK’nın faaliyet gösterdiği alanlar olan, cinayet, gasp, adam kaçırma, tahsilat ve uyuşturucu gibi işleri masumiyet kılıfına sokmaktır.  PKK’nın HDP bürosu, kimsesiz, fakir ve işsiz Kürt çocuklarını kaçırarak, kandırarak ya da tehdit ederek, PKK’ya elaman niyetine dağa çıkarmaktadır. HDP, PKK’ya eleman temin bürosu haline gelmiştir. Bunun en güzel ispati Diyarbakır’daki annelerin eylemleridir. HDP, partiye yapılan hazine yardımlarını ve PKK niyetine parti hesabına yatırılan paraları örgüte aktararak finansörlüğünü yapmaktadır. Bütün bu çalışmalarından dolayı  HDP, PKK’lıların odağı haline gelmiştir. Dünya da hangi ülke kendi toprak bütünlüğüne karşı faaliyet gösteren bir örgütün toplandığı partinin faaliyet göstermesine müsaade eder? HDP bu faaliyetlerinden dolayı derhal kapatılmalıdır.

DEMİRTAŞ NEDEN SERBEST KALSIN?

PKK terör örgütünün başı  olan o şahsı kast ederek, ‘’ Daha heykelini dikeceğiz.’’ diyen bir parti başkanı neden serbest kalsın. Bir siyasi partinin genel başkanı olarak, PKK’ya terör örgütü demeyip, devleti PKK ile tehdit edip de bedelini nasıl ödemesin. Hendek olaylarında teröristlerle amaç birliğinde olup da cezasını niye çekmesin. 7 Ekim’de vatandaşı isyana çağırıp, sokakları savaş alanına çevirip onlarca masumun ölmesine sebep olup da dışarı da adam sınıfında niye gezsin. Devletin düşmanı PKK’lılarla boy boy resim çektirip, sırtını PKK’ya dayayıp, nicelerini PKK ile tehdit edip de hapiste niye yatmasın? Hapis bile buna ödül olur, idam edilmelidir. Bırakın da gittiği yolun karşılığını görsün herkes tercihinde serbesttir.

Devleti zaafa düşürecek kişi, kurum ve kuruluşların yaşama alanları olmamalıdır. Devletin, milletin ve vatanın birliğine ve varlığına kast eden her eylem ve düşünce büyümeden yok edilmelidir. Bu tutum devletin bekası için elzemdir.

Veysel FIRAT

Demokrat Eğitimciler Sendikası

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN