'DOWN CAFEE' İÇİN SAYILI GÜNLER

Katipoğlu, Sanat Sokağında faaliyete geçirilmesi düşünülen 'Down Cafee' projesi ile ilgili olarak gelinen aşamayı ve sürecin işleyişini anlattı.

PAYLAŞ

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Katipoğu, "DOWN CAFEE" projesi ile ilgili olarak Malatya Down Sendromlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir istişare toplantısı yaptı.

Katipoğlu, Sanat Sokağında faaliyete geçirilmesi düşünülen "Down Cafee" projesi ile ilgili olarak gelinen aşama ve süreç hakkında yönetim kurulunu bilgilendirek, "Belediyemiz bütün çalışmaları titizlikle yürütmektedir. Projemiz tamamlanma aşamasındadır. Nisan ayı içerisinde yer teslimi yapmayı planlıyoruz. İnşaallah özel çocuklarımızın hizmetine sunacağımız bu "DOWN CAFEE"  projesiyle onlara bir nebze olsun hizmet etmenin sevincini yaşayacağız." ifadelerinde bulundu.

İstişare toplantısında konuşan Malatya Down Sendromlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nursel VARDI ise yönetim kurulu adına söz alarak talep ve isteklerini dile getirirken, "Bu proje Özel çocuklarımızın faydalanacağı, sosyal hayata uyum sağlamalarına yardımcı olacak özel bir proje. Görüyoruz ki belediyemiz de elinden geleni yapmakta ve projemiz hızlı ilerlemektedir. Açılış gününü sabırsızlıkla beklemekteyiz." diyerek Sayın Katipoğlu' na dernek adına teşekkürlerini iletti.

Toplantıya, Malatya Down Sendromlular Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; Mehmet ILKIM, İrşil DEMİRALP, Nazime DUMAN ASLAN ve İsmail POLAT' da katıldılar.

 

Özel Haber : Dilek KİRAS

 

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN