Medya Haberleri Haberleri

Medya Haberleri Haberleri

Medya Haberleri haberleri, haber editörü Medya Haberleri tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Yelda Başaran’dan Zayıflama Garanti Belgeli Kitap

Ekranların sempatik sunucusu Uzman Psikolog ve yeme bozuklukları danışmanı Yelda Başaran,

Akçadağ Belediyesi Sebze Fidelerini Çiftçilerle Buluşturdu

Sebze Fideleri Çiftçilerle Buluştu

Başkan Kızıldaş: Birlikte Türkü Söylemeye Davet Ediyorum

15. Uluslararası Arguvan Türkü Festivali 30-31 Temmuz 2022'de Arguvan Nazım Hikmet Meydanı'nda gerçekleştirilecektir.

Hayvancılıkla Uğraşan Çiftçilere Sıvat (Hayvan Suluğu) Desteği Sağlandı

“Sıvat Desteği ile Hayvancılığın Gelişmesine Katkı Sunuyoruz”

MİNİK ÖĞRENCİLER, MASKİ’DE HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, suyun önemini ve su tasarrufunu gelecek nesillere anlatmak için sosyal sorumluluk etkinliklerini hayata geçirmeye devam ediyor.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKU İÇERİSİNDE KUTLANIYOR.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 9 Mayıs 1919’da Bandırma Vapuru ile Samsun(a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin 103. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Malatya’da da coşku içerisinde kutlanıyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MODEL BİRLEŞMİŞ MİLLETLER SİMÜLASYON TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİNDE YAPTI.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Malatya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Model Birleşmiş Milletler simülasyon toplantısı Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz “CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek” ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi.

Açıklamaya; Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Eğitim İş Şube Başkanı Hüseyin Kara, Eğitim Sen Şube Başkanı Kazım Albayrak, İnsan Hakları Derneği (İHD) Başkanı Melik Kop ve birçok partili katılım sağladı. Yapılan açıklama metni aşağıdadır:

Büyük Birlik Partisi Kadın Kollarında Bayrak Değişimi.

Bayrak Değişiminin Ardından Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları İl Başkanlığına Aysun Avcu Atandı.

Mehmet Duran Özkan Gökhan Erşahin E İmzalı Kitap Hediye Etti.

Salgın döneminin ardından bu yıl 13 Mayıs tarihinde kapılarını kitapseverlere açan 9. Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na kitapseverler yoğun ilgi gösteriyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı, 11 Mayıs Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Umut Yalçın Başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Gürkan Ankara’da yoğun temaslarda bulundu.

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak için Ankara’ya giden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’da yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

BAŞKAN GÜDER, BATTALGAZİLİ ANNELERLE BULUŞTU.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 8 Mayıs Anneler Günü nedeniyle ilçedeki anneleri misafir etti. Bu özel günde tüm annelerin gününü kutlayan Başkan Güder, “Ömrünü evlatlarına adayarak sevgisini ve şefkatini bizlerden esirgemeyen tüm annelerimizin günü kutlu olsun” dedi.

HEKİMHAN HALKI OLARAK BU DURUMUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.

“Bu konu ile alakalı Rektör Hanım ile görüştüm, bana bu laboratuvar gidecek ama tekrar gelecek’’ dedi. Bende giderse bir daha da gelmez dedim. O da ‘rektör yardımı göndereyim, onunla görüşün’ dedi. Burada bulunan bütün sivil toplum örgütleri, ilçe başkanları ile konunun takipçiyiz ve laboratuvarımızı göndermemekte kararlıyız.

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar 'dan Turhan ailesine taziye ziyareti

Vefat eden Malatya Eğitim Araştırma Hastanesinde Yıllardır Hastane Müdür Yardımcılığı görevinde Bulunan ve bir Yıl önce Halk Sağlığına araştırma  görevlisi olarak görev yapan Malatyamızın Değerlerinden iyilik meleği can ablamız Aynur Turhan Vefattından sonra taziye ziyaretlerinden bulunan Millet Partisi Genel Başkanı Sayın Cuma Nacar bey Millet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Sayın Ali Bakım bey ve Mehmet Temiz bey Malatya Millet Partisi İl Başkanı Sait Korkut Başkanımız ve Yönetimi Aynur Turhanın annesine ve Kardeşleri Fatih Mehmet Turhan'a Aysun Avcıya Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah Sadece sizlerin acısını paylaşmak için değil, aynı zamanda bu acılar bizim acımızdır demek için geldik.

H.Serap Karlıdağ dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayımladı.

Haber Malatya 44. com Haber Müdürü H. Serap Karlıdağ Yaptığı Açıklamada Ramazan Bayramının Ülkemize İslam Alemine ve tüm İnsanlığa hayırlar getirmesini, savaşınların ve kavgaların yerini hoşgörü ve barışa bırakmasını temenni ediyorum. Hayır dualarının her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizin ziyaret edildiği, çocukların sevindirildiği, yoksulların kimsesizlerin hatırlandığı bir bayram oldun .

Toplam 320 haber.