Etiketler

Fendoğlu, T.Ö. Tıp Merkezi ile Çevreyolu bağlantısı için "Köprülü Kavşak" talep etti.

FENDOĞLU’NDAN, TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ ÇEVRE YOLU BAĞLANTI NOKTASINA KÖPRÜLÜ KAVŞAK TALEBİ.

ÇINAR : “Yeşilyurt’umuz İçin Durmak Yok, Hizmet Üretmeye Devam”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere çevresel ve sportif yatırımların süreçlerini takip etmek amacıyla gittiği Ankara’da yoğun bir görüşme trafiğinden geçti.

Büyükşehir Belediyesi Temizlik Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günlerde cadde ve sokakları köpüklü su ve solüsyonla dezenfekte ediyor...

Cumhuriyet Örnekköy Mahallesine Modern Park Alanı İnşa Ediliyor

Yeşilyurt Belediyesi Cumhuriyet Örnekköy Mahallesine çocuk oyun grupları, sosyal donatıları, spor aletleri ve çevre düzenlemesiyle bölgenin sosyal dokusuna değer katacak modern bir park alanı inşa ediyor.

Fendoğlu , Ulaştırma Bakanına Malatya İle İlgili Sorular Sordu

(MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu , Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Havalimanı Yeni Terminal Binası, Kuzey Çevre Yolu, Hızlı Tren Projesi ve Mavi Treni ve Beyler Deresi Viyadüğünün akıbetini sordu.

Cizre'de yakıt istasyonu yandı, vatandaşlar büyük bir korku yaşadı

Şırnak'ın Cizre ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda tankerin depoya benzin boşaltması esnasında çıkan yangın büyük bir faciaya neden olmadan söndürüldü. Çevredeki esnaflar olay anında canlarını kurtarmak için iş yerlerini açık bırakıp kaçtı. Facianın eşiğinden dönülen yangında maddi hasar oluşması teselli kaynağı oldu.

Botoks sadece ünlüler için değil

Hollywood'un en ünlülerinin kırışıklıktan bihaber alınlarına ve göz çevrelerine bakıldığında, Botoks'un sanki sadece ünlüler arasında yaygın bir tedavi olduğu algısı oluşabiliyor.