Magazin

Magazin Haberleri

Şahsenem'e Altın Gelinlik

Gülay moda evi tasarımcısı Fatoş Akyıldız tarafından tasarlanan altın gelinlik 2014 yılında Dubaili bir şeyhin müstakbel eşi için hazırlanmıştı.

Markası 1 Yaşında

Podyum ve fotomodellik dünyasında hızlı çıkışıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken ve bir anda ortadan kaybolan Elif Çayıroğlu, kendi markasıyla ortaya çıktı.

Z Kuşağının Aşkı Geri Sayımda

TRT Ankara radyosundan ayrıldıktan sonra internet dünyasında fenomen olan Begüm Polat, elde ettiği şöhretin nimetlerinden faydalanıyor.

Korku Takvimi Galası Yapıldı

13 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan “Korku Takvimi” isimli sinema filminin galası Sapphire AVM’de yapıldı.

Uluslararası Korku

Uluslararası Korku

Bağımsız ve Özgür Müzisyenim

Kendisini söz. şarkı yazarı, multienstrümentalist(çok enstrüman çalan) bir müzisyen olarak ve işinin her safhasını kendi yetenekleriyle çözebilme yetisine sahip olan biri olarak tanımlayan Ege Yakut, “Girdap” isimli şarkısını müzik severlere sundu.

Şahin Yiğit Ödüle Doymuyor

Başarılı yönetmen Şahin Yiğit, idealist yaklaşımıyla yaptığı her işte başarıdan başarıya koşarken uluslararası platformlarda bu çalışma azmi ve hedeflerine koşma yolundaki çabasının ödüllerini de alıyor.

Vizyona Ödül İle Giriyor

Dras Film Pictures'in yapımcılığını gerçekleştirdiği, senaryosu Esma Şevik imzası taşıyan ve Yunus Şevik yönetmenliğinde Ağva’da çekimleri tamamlanan “Korku Takvimi” isimli sinema filmi 13 Mayıs’ da vizyon için hazır.

Korku Takviminin Güzel Yüzü

10 yıldır oyunculuk mesleğinde birçok başarıya imza atan güzel oyuncu Melisa Seda, şimdiye kadar yer aldığı projelerin dışında bir sinema filmiyle beyazperde de boy göstermeye hazırlanıyor.

Gurbetçiler Başrolde

Eslem yapım adına çektiği işlerle adından söz ettiren Yalçın Çoban, hazırlandığı yeni projesiyle de çok konuşulacak gibi görünüyor.

Leylimley Kliplendi

Yapılan ölçümlerle ses özellikleriyle 3 dalda Guinness rekorunu elinde tutan Gururbey, klasikler arasına giren Zülfü Livaneli imzalı Leylimley isimli eseri yeniden yorumladı.

Masumiyetimi Koruyorum

Podyumlardaki hızlı çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken Nurbanu Gündüz, özellikle gelinlik defilelerinin vazgeçilmez modeli haline geldi.

Oyuncudan Çok Karaktere Giriyorum

Usta besteci, söz yazarı ve aranjör Kemal Ceyhan, müzik dünyasındaki başarılı imzalarına devam ediyor.

Guinness Rekortmeni Leylimley

Güinnes rekorunu 3 dalda kırmayı başaran Gururbey, "dünyanın en bas sesi", "en güçlü bas sesi" ve "tek nefeste en uzun şarkı okuyan ses sanatçısı" unvanlarını elinde bulundururken sesinin özelliklerini de tüm dünya ya gösterdi.

Podyuma Adım Attı

Başarılı oyuncu Derya Şen, mankenliğe el attı.

Türk Sanat Müziğini Rap İle Buluşturuyorlar

Türk sanat müziğinin kadife sesli yorumcusu Aygün Karadoğan, kendisini heyecanlandıran bir teklif ve projeye imza attı.

Halfetide 6 Günlük Klip Çekimi

Fantezi müzik dünyasının sevilen yorumcusu İdo Acıoğlu, anonim eser “Kahve Yemenden Gelir” ile sevenleriyle yeniden buluştu.

Beni Ben Yapam Şarkılardaki Yorumum

Voce müzik etiketiyle ve Selçuk Sal Küçük, Jesi Albayrak yapımcılığında müzikseverlerle buluşan Ferhat Özçelik, kaldığı yerden yoluna devam ediyor.

Haydar Dümen Sahnede Anıldı

Tiyatronun duayen ismi Haldun Dormen süpervizörlüğünde sahnelenen, Barbaros Uzunöner’in yönettiği, Şebnem Özinal ve YosiMizrahi’nin rol aldıkları Seninle Evlenir Miyim? Oyununda geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Haydar Dümen sahneden anıldı.

Toplam 43 haber.