Siyaset

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Siyaset Haberleri

MHP Fendoğlu Gelincik Tepe Toki Evlerinde Oturan Depremzedelerin Sıkıntılarını Dile Getirdi

MHP MYK ÜYESİ VE MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU GELİNCİK TEPE TOKİ EVLERİNDE OTURAN DEPREMZEDELERİN SIKINTILARINI DİLE GETİRDİ.*

MHP Genel Bşk. Yrd. Yaşar Yıldırım Basınla Buluştu

Hedef 2023 il, il Anadolu programı kapsamında MHP Genel Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım ziyaret nedeniyle geldiği Malatya'da Basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

Şekerde Uzun Süredir Ciddi Sıkıntı Var

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz bir süre önce Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın gündeme getirdiği şeker sıkıntısını dile getirerek, Malatya OSB’de çalışan işçilerin p ‘in Suriyeli olduğunu söyledi.

Ağbaba, “2022 Arslantepe Yılı Olsun”

“Arapgir Sanki Başka Ülkenin İlçesi Gibi”

Ağbaba; “Bir Dedikleri Diğerini Tutmuyor”

Kuzey Çevreyoluyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ağbaba; “Ortada bir başarı değil başarısızlık var, 20 yıldır beklenen bir yatırımın, gecikmeyle devam eden sürecine övgü yapılmaz”dedi.

Fendoğlu Bakan Kurum’a Tapu Kadastro’yu Sordu

MHP Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne vermiş olduğu Yazılı Soru Önergesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a Malatya ve ilçlerinde ki tapu kadastro yenilenmesi çalışmaları kapsamında 2021 yılı ve sonrasında ki çalışmaların nasıl bir takvimle olacağını ve Malatya ile ilçeleri bazında ne kadarlık bir alanı kapsadığını sordu.

Kiraz “Hemen Seçim, Derhal Seçim Diyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Berkman Dulcan’a yaptığı açıklamada “AKP Hükümeti Cumhuriyet Halk Partisini eleştirecek bir şey bulamadığı için tamamen çamur at izi kalsın anlayışıyla hareket ediyor” dedi.

Gün geçmiyor ki bir kadına şiddet haberi duymayalım.

Gün geçmiyor ki bir kadın cinayeti daha yaşanmasın. Kadına şiddet dünya genelinde ' iken bu durum ülkemizde maalesef 6 oranındadır.

DEVA Partisi Hekimhan İlçesi Hacı Bayram Çavuş’a emanet

Kuluncak Deva ilçe başkanı Hakkı Nacar ve Hekimhan Deva ilçe başkanı Hacı Bayram çavuş Anadolu basın Birliğini ziyaret etti. Parti'nin çalışmaları hakkında kısaca bilgi verdiler.

TDP Malatya Elazığ Adıyaman Teşkilatı Çalıştayı Düzenlendi

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Mutlu Türkiye Değişim Partisi Malatya – Elazığ – Adıyaman Teşkilat Çalıştayı kapsamında konuştu. Mutlu Partilerinin yakın zamanda 67 il ve ilçelerinin teşkilatlanmasını yaptıklarını belirterek değişime hazır olduklarını belirtti.

Fabrikalar Satışı Kesti, Ürün Karaborsaya Düştü, Şekerin Tadı Kaçtı

Ağbaba; “şeker fabrikalarını satanlar yaptıklarıyla gurur duysunlar”

İyi Parti Malatya İl Başkanı Sarıbaş’dan Baro’ya Hayırlı olsun Ziyareti

iYi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin BÜKTE, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Baro Başkanlığına seçilen avukat Onur Demez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Ağbaba, Typ Kontenjanlarının Artırılmasını İstedi

“İşkur okullar kapalıyken temizlikçi aldı, açıkken sayıyı azalttı”

"RAKAMLAR AÇIKLAMAYA MUHTAÇ."

VELİ AĞBABA ; "İŞKUR VE TÜİK MUCİZESİ. MALATYA DA PANDEMİ BAŞLADIKTAN SONRA İŞSİZ SAYISI 23 BİN KİŞİ AZALMIŞ!!!"

İYİ Parti lideri Meral Akşener Malatya da esnafları dinledi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya ya geldi.

Toplam 235 haber.