insanımızın yanında olduk

Cumhuriyeti Halk Partisi  Parti Mallatya İl Kadın Kolu  Başkanı Nezahat Aydın, 'Pandemi süreci boyunca gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla sürekli insanımızın yanında olduk.

PAYLAŞ

 

Yaptığımız çağrılarla sadece kendimizi değil tüm toplumu düşünmemiz gerektiğini dile getirdik. Sokağa çıkma yasağı kapsamında, sokağa çıkamayan 65 yaş üstü tüm üyelerimizi arayarak kadın ve gençlik kollarımız aracılığıyla her türlü tedbir kapsamında ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık.

 Tekrar aynı şekilde il ve ilçe başkanlıklarımızın koordineleriyle hazırlanan oluşturulan diğer yardımlar ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi. Pandemi ile mücadele kapsamında Malatya, Milletvekillerimiz Sayın Veli Ağbaba ve İl Başkanımız Enver Kiraz ve  yönetimi, ilçe Kadın kolları  başkanlıklarımızla ve özellikle bu işin külfetini omuzlayan sağlık birimlerimizle sürekli telefon ve video konferans aracılığıyla irtibat halinde olduk.


 En son kadın kollarımızın yardım paketi adı altında hazırladıklarımız  karantina süreci boyunca evinde bulunan hastalara dağıtmaları örnek teşkil edecek bir davranış oldu. Bu ve bunlara benzer birçok faaliyetimizle vatandaşımızın en büyük destekçisi olmaya özen gösterdik”.


Cumhuriyeti Halk Partisi  İl Kadın Kolları Başkanı Nezahat Aydın faaliyete ilişkin yaptığı açıklamalarda.


“Pandemi nedeniyle evlerinde karantina sürecinde bulunan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa moral vermek, gönüllerinde yer almak için yardım paketleri hazırlayarak kendilerine dağıttık.  Malatya kadınkolları İl Başkan  Yardımcımız Olcay Çalışkan Başkanımız yönetim deki bayan arkadaşlarımızla  eş zamanlı olarak dağıtımını tamamladığımız.

 Yardım paketleriyle evlerine gittiğimiz vatandaşlarımızın memnuniyeti ve ürünlerimize olan ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun etti.


 Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden maalesef bizlerde etkilendik. Ama inşallah aşı sürecinin de hızla mesafe alması ve diğer şekilde alacağımız tedbirlerle sağlımızı koruma altına alacağız. 

Aydın Hem bağışıklık sistemimizi güçlendirmeli hem de maske, mesafe, hijyen kurallarına riayet etmeyi ihmal etmeyelim ifadelerinde bulundu.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN