İYİ Parti Y.Yurt Teşkilatı ile Akçadağlılar bir araya geldiler.

PAYLAŞ

Sıcak ortamda geçekleşen ziyarette Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve yönetimiyle beraber  gösterilen misafirperverlikten dolayı hemşehrilerine ve dernek yönetimi adına İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan teşekkür etti. 

 „Muazam bir ekip ve yönetimiyle hemşehrilerimle birlikte oldum. Onlarla hasret giderim“ dedi. Birlikteliğin önemine vurgu yapan Özcan  „Esasen Dayanışma Derneği  birlikteliğin, beraberliğin pekişmesine, kaynaşmaya vesile oluyor. 

Mallatya merkezinde böyle kalabalık topluluğu bir arada gördüğüm için çok mutlu oldum  emeği geçenleri kutluyorum.


 Birlik ve beraberlik adına güzel işler yapan, burada da imkanlarını bizlere sunan Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı  Murat Maskar teşekkür ediyorum. İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan  buralara gelip bu çatı atında toplanan hemşehrilerime de derneklerine sahip olmalarına, kültürlerine, geleneklerine sahip olmalarına davet ediyorum. 

Gençlerin olduğu yerde umut vardır, gelecek vardır, o bakımdan gençliği de çok önemsiyonum. Düşünen, üreten, sorgulayan, değerlerine bağlı, milli ve manevi hassasiyetlerinden uzaklaşmamış bir gençliğe ihtiyacımız var. 

Bu anlamda gençleri de yanımıza almayıyız. Sizlerle bir arada olmaktan ve sizlerle tanışmaktan çok mutlu oldum.“ dedi.

Dernek Başkan Murat Maskar

Bütün insanlarımızı kucaklayacağız. Hiçbir ayrım yapmayacağız. Herkesin derdiyle dertleneceğiz. Ama çözümünü de üreteceğiz. Güzel Akçadağımızı ayağa kaldıracağız. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın. Akçadağı'mız ve insanlarımız güzel.  Hep beraber bir dikta yönetimimizle  değiştirecegiz.

 Bu ilçede huzuru ve refahı getireceğiz. Hep istiyorum, her evde bereket olsun. Her evde huzur olsun. Her evde insanlar birbirleriyle güler yüzle karşılaşsınlar, konuşsunlar ve dertleşsinler. Hep bunları isterim. Komşularla iyi ilişkiler olsun. Mahallede, kentte ve ülkemizde huzur olsun. Kavga olmasın, bereket olsun."

Bizlere kapılarını açıp bizleri misafir perverliginizden dolayı İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan ve yönetimine çok teşekkür ederiz  ifadelerinde bulundu.

HABER : DİLEK KİRAZ - FOTO: KAYHAN İNCEOĞLU

 

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN