MALATYALI RESSAMDAN GESAM SERGİSİNE DAMGA..

GESAM (Türkiye Güzel Sanat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği)' nin Manisa' da düzenlediği 'GÜZEL SANATLAR VE TELİF HAKLARI' etkinliğine Malatyalı ressamımız Nazime DUMAN ASLAN eserleriyle katıldı.

PAYLAŞ

Türkiye Güzel Sanat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği yani kısa adı GESAM' ın Güzel Sanatlar ve Telif hakları konulu etkinliklerinden 21 ncisi olan "MANİSA ETKİNLİĞİ"  Pandemi Tedbirleri nedeniye "İNTERAKTİF" olarak gerçekleştirildi.

Malatyalı başarılı ressamımız aynı zamanda Sitemizin Kültür ve Sanat danışmanı Sayın Nazime DUMAN ASLAN' da eserleriyle bu etkinliğin içerisinde de yerini aldı.

Konuyla ilgili bilgilerine başvurduğumuz Nazime DUMAN ASLAN etkinliğin Pandemi Tedbirleri dolayısyla "İnteraktif" olarak gerçekleştirildiğine dikkat çekerek;

"Türkiye Güzel Sanat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği nin düzenlediği, (GESAM) BÜYÜKŞEHİR - GÜNDEM: ” GÜZEL SANATLAR VE TELİF HAKLARI" konulu etkinliğimizin yirmi birincisi “Manisa Etkinliği” İnteraktif olarak gerçekleştirildi. Etkinliğin gerçekleşmesinde GESAM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr.Osman Altıntaş a, Koordinasyon (Küratör) Başkanı Sayın Nezih Demirtepe ye ve sanal sergiye eserleri ile katılan tüm sanatçı dostlarıma kalbi minnet ve teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca eserlerimin de bu etkinlik içerisinde yer alması şahsım adına gurur verici." dedi.

Bizler de Çalışma arkadaşımızı tebrik eder ve başarılarının büyüyerek devam etmesi dileklerimizi sunarız.

Aşağıdaki linkten serginin Videosunu izleyebilirsiniz.

(https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2t-LVibt3jgUhk4lg7ijEjog7cb9WtsVM40_RFHM0EjGXuN65Oli8GQjg&v=3_YnImUTaOQ&feature=youtu.be)

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN