Pütürge Belediyespor' dan, Tanrıverdi' ye ziyaret.

Pütürge Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet EREN yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde İstanbul' da Malatyalı iş insanlarına bir dizi ziyarette bulunup fikir alışverişinde bulundu.

PAYLAŞ

   Pütürge Belediyespor yeni sezon için hazırlıklarına başladı. Bu süreçte Kulüp Başkanı Ahmet EREN İstanbulda bulunan Malatyalı iş insanlarından manevi destek ve  Pütürge için birlik beraberliği sağlamak amacıyla bir dizi ziyaretler de bulundu.

   Malatyalı iş İnsanımız ve Efsane Malatyasporumuzun eski başkanlarından Hikmet TANRIVERDİ' ye de bir ziyarette bulunup kulübün formasını hediye eden Başkan Ahmet EREN şu açıklamalarda bulundu.

   "Yeni sezon hazırlıklarımızı 1-2 eksik dışında tamamladık. 18 yeni futbolcu transferimizi yaptık. 3-4 futbolcu arkadasımızla da görüsşmelerimiz sürüyor. İnşaallah onlar ile birlikte takımız 1 Şubat tarihi itibariye top başı yapacak. Gönül isterki hedef şampiyonlukk diyelim ama mütevazi bütçeler ile bunları söylemek zor. Hedefimi Pütürge' yi en iyi şekilde temsil etmek." dedi.

    Başkan TANRUVERDİ' de başarı dileklerini belirterek, "Başarılarınız hemşehrileriniz olarak bizleri gururlandıracaktır. Birlik ve beraberlik olursa başarı kendiliğinden gelir. Yolunuz ve şansınız açık olsun. İyi haberlerinizi bekleriz" dedi.

 

Haber : Bülent KAPKINER

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN