Yeni Malatyaspor’un Mısırlı futbolcusu Karim Hafez “Zoru başaracağız”

Yeni Malatyaspor’un Mısırlı futbolcusu Karim Hafez “Zoru başaracağız”

Yeni Malatyaspor’un Futbolcusu Karim Hafez “Zoru başaracağız”

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Hafez, Hiçbir Maç Süper Lig'de Kolay değil
Yeni Malatyaspor'un Mısırlı futbolcusu Karim Hafez, Süper Lig'de hiçbir maçın kolay olmadığını söyleyerek “Zoru başaracağız” dedi.

Nurettin Soykan Tesisleri'nde Günde çift idmanla gerçekleşen antreman hazırlıklarda, futbolcular bu haftada deplasmanda galip gelip art arda 3'üncü galibiyete imza atmak hızla çalışmalara devam ediyor.

Sarı-siyahlı Mısırlı sol bek oyuncusu Karim Hafez, antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Teknik Direktör Sumudica ile birlikte takımda her şeyin değiştiğini belirten Hafez, “Takım hocanın anlattıklarını kabul ediyor, anlıyor. Aynı zamanda takım da iyi çalışıyor. Çünkü 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından çıkışa geçmemiz gerekiyordu. Taraftarlarımızda bizden bunu bekliyordu, bizde bunu başardığımızı düşünüyoruz” dedi.

Takımda şuan atmosferin de çok güzel olduğunu belirten Hafez, “Hocamız bizi çok iyi hazırlıyor, anlattıkları şey çok basit ama futbolun detayları. Biz bunu sahada iyi uyguladığımızı düşünüyoruz. Bundan sonra da galibiyet serisinin geleceğini düşünüyoruz” şeklinde ifadelere yer verdi.